Roborock S5 Max

Her gün paspas yapmak kolaylaştı

S5 Max ile kendinizi her gün temiz, yeni paspaslanmış zeminlerle şımartın. Kusursuz bir otomatik paspaslama için tasarlanmış, süper boyutlu bir su deposuna, hassas su kontrolüne, sanal paspassız bölgelere ve daha fazlasına sahiptir. Hassas lazer haritalama, gelişmiş gezinme ve yoğun vakumlu emme ile birleştiğinde, lekesiz zeminleri her zamankinden daha kolay hale getirir. Tek yapmanız gereken onu ayarlamak ve yaşamaya devam etmek.

Tekrar tekrar paspaslayın. Otomatik olarak

290 ml’lik devasa bir su deposu. 65 m2’lik bir daireyi 3 defadan fazla veya 200 m2’lik bir evi tek seferde temizlemek için yeterlidir. Robot damlalarında kullanılan yepyeni ultra hassas peristaltik pompa ile 1500 saatin üzerinde kullanım için test edilmiştir. Şimdi her gün paspaslamak için yapmanız gereken tek şey depoyu doldurmak ve bir program ayarlamak.

Her damla kontrolünde.

Uygulamadan, her zemin tipi için doğru su akışını seçin, taş üzerinde düşük akışlı ve kirli mutfaklar için yüksek akışlı. Paspaslama başladığında, paspası ıslatmak için fazladan su pompalar. Küçük alanları temizliyorsanız, bulunduğu yerdeki suyu kapatır. Ve bittiğinde, mopun dock’a dönerken kurumaya başlamasına izin vererek suyu kapatır.

Evinize duyarlı

S5 Max evinizde dock’tan çıktığında, onu çalışmaya bırakabilirsiniz. İvmeölçer, kilometre sayacı, kızıl ötesi, pusula, tampon ve odanızın hiper-doğru haritasını içeren bir dizi çevresel sensör, işini güvenli bir şekilde yürüttüğü anlamına gelir. Basamaklardan yuvarlanmayacak, tuzağa düşmeyecek veya duvarlarınıza çarpmayacak.

Yoğun ve sürekli emiş

Vakumunuzun emişi zayıfsa, topladığı kadar geride kalır. S5 Max’in içinde, hava akışını dikkatlice tasarlanmış yollardan geçiren, 15000 rpm’de dönen özel bir fan vardır. Oluşturduğu emiş, AA pilleri bile kaldıracak kadar güçlüdür. Sert zeminlerdeki toz engel değildir; halıya toprak da katlanmaz. Toz haznesi dolu olduğunda bile emiş gücü güçlü kalır.

Pil ömrü

3 saate yakın temizlik imkanı. 5200 mah pil kapasitesi

Akıllı doldurma

Ekstra büyük evlerde, S5 Max, pilini “temizliği bitirecek alanı temizleyecek kadar doldurabilir”.

Kolay bakım

S5 Max temizliğini % 100’de tutmak için parçaların bakımını hızlıca yapın veya değiştirin

Sesli yardım

Bir temizliği başlatmak ve durdurmak için ihtiyacınız olan tek şey sesiniz.

Teknik Özellikler

Çalışma Süresi

150 DK

Şarj Süresi

3 Saat

Ses Seviyesi (dBA)

58

Toz Kapasitesi

480 ML

Güç (Watt)

58

Batarya Kapasitesi

5200 mAh

Aşılabilir Engel

2 CM

Ağırlık

3200 G

Emiş Türü

Islak – Kuru

Renk

Beyaz

Boyut

Y9.65 x G35 x D35 CM

Su Haznesi

Su Haznesi

Marka

Roborock