Roborock S6 Serisi

Evinizi daha akıllı hale getirin

Roborock S6 Serisi​

Roborock S6 Serisi ile kiri yenin. Ciddi işleme ve hassas lazer gezinme, S6 ve S6 Pure’ın evinizin haritasını çıkarabileceği ve ardından telefonunuza birkaç dokunuşla bir odayı, birçok odayı veya tüm evinizi temizleyebileceği anlamına gelir.

S6 Pure

S6

Uyarlanabilir yönlendirme, daha hızlı temizlik sağlar.

资源 18

Hyperforce emiş, halıların derinliklerindeki her lekeyi çeker

Oda temizleme dizilerini özelleştirin

Çok seviyeli haritalama desteği

İstediğin yere gider

S6 robotları mutfağınızı oyun odanızdan, yatak odanızı oturma odasından 1 bilir. Tek bir oda, birden çok oda veya tüm katlar için temizlik planlama, belirli temizlik dizileri tanımlama ve hatta birden çok kattaki her oda için özelleştirilmiş emiş seviyeleri ayarlama gücü verir. Temizlik hiç bu kadar kolay ve akıllı olmamıştı.

Daha akıllı, daha hızlı

S6 robotları her zaman tam olarak nereye gittiklerini bilir. Akıllı telefonlarda bulunanla aynı türden güçlü 32 bit dört çekirdekli işlemcileri kullanarak, her odayı temizlemek için en verimli yolu hesaplarlar.

Hissedin, kaçının ve daha fazlasını yapın

İvmeölçer, kilometre sayacı, kızılötesi uçurum sensörü, pusula ve daha fazlasını içeren devasa Sensient sensör dizisi, S6 robotlarına 360 ° algılama sağlar. Nerede olduklarını biliyorlar, merdivenlerden kaçabiliyorlar, sorunlu yerlerden çıkış yollarını buluyorlar ve değerli eşyalarınızı güvende tutuyorlar.

Daha Fazla Kata Ulaşın

Çok seviyeli Haritalama sistemleri, bir evin farklı seviyelerini otomatik olarak tanımak için hassas LiDAR taraması kullanır. Her katta bağımsız Yapılmayan Bölgeler, Görünmez Duvarlar ve Paspassız Bölgeler olabilir. Ve mevcut seviye otomatik olarak tanınır, böylece Roborock uygulamasını açmanıza gerek kalmaz.

Kontrol Sizde

Yatak odalarınızın sabah ilk iş olarak temizlenmesini veya banyonuzun en son bir döngünün sonunda süpürmesini tercih ediyorsanız, bu kontrole sahipsiniz. Özelleştirilebilir oda sıralaması, robotunuza odalarınızın temizlenmesini istediğiniz tam sırayı söyleyebileceğiniz anlamına gelir.

Görünmez duvarları bırakın

Değerli eşyalarınızı sanal kullanılmayan bölgeler veya sanal duvarlarla koruyun, tümü app1’den. Bunlar 0,4 m  kadar küçük ve 10 m  kadar geniş olabilir. Küçük vazolardan tüm odalara kadar her şeyi korumak için bunları kullanın.

Nefes kesen emiş

Güçlü HyperForce emiş özelliği, ahşap zeminlerdeki kiri ve evcil hayvan tüyünü halılardan çıkarır gibi kolayca çeker. 15000 rpm’de dönen bir fan tarafından oluşturulan ve gelişmiş hava akışı sistemleri aracılığıyla yönlendirilen S6 serisi emiş, etkin bir şekilde sabittir. Bu, onları evcil hayvanlarınızdan veya çocuklarınızdan sonra toplamak için muhtemelen en iyi robot süpürge yapar.

Roborock S6

S6 Ayrıcalıklar

Daha temiz bir eve sahip olmak için birkaç kelime yeterlidir. Bir temizlik başlatın, Roborock robotunuzu birden fazla odaya gönderin, birden fazla robotu kontrol edin, kayıp bir robotu bulun, emme gücünü değiştirin ve daha fazlasını yapın. Amazon Alexa desteği ile temizlik artık her zamankinden daha kolay.

Sert ama nazik

Yepyeni bir temizleme fırçası, kıl yoğunluğunu % 250 artırdı. Ve kıllar da daha yumuşak. 1350 dev / dak’da dönerken bile, zeminleriniz için yumuşak ancak toz için serttir.

Fısıltı kadar sessiz

İhtiyaç duyduğunuzda temizleyin. Gelişmiş ses bastırma tasarımı, S6’nın S5’ten daha sessiz olduğu anlamına gelir.  Tipik vakum gürültüsünü, gece geç temizlik sırasında bile rahatsız etmeyen daha yumuşak bir sese dönüştürmek, kulağa da daha iyi geliyor. 

Sadece bir vakum değil

Paspas ünitesini takın, ne kadar su kullanmak istediğinizi ayarlayın ve robotunuz daha derin bir temizlik için elektrikli süpürge ve paspas kombinasyonuna dönüştürülür. S6 Pure’nin ultra geniş 180 ml su haznesiyle zeminlerinize daha parlak bir parlaklık katın. 150 m2 kadar paspaslayabilir ,tek bir seferde tüm evinizi temizleyebilirsiniz.

Roborock S6
180 ml
S6 Pure
Roborock S6
140 ml
S6

Roborock S6 Pure

180ml su deposu

Standart Roborock kılları

Roborock S6

Gelişmiş ses bastırma tasarımı

Ultra ince DuPont kılları