Roborock S5 Max

Her gün paspas yapmak kolaylaştı

S5 Max ile kendinizi her gün temiz, yeni paspaslanmış zeminlerle şımartın. Kusursuz bir otomatik paspaslama için tasarlanmış, süper boyutlu bir su deposuna, hassas su kontrolüne, sanal paspassız bölgelere ve daha fazlasına sahiptir. Hassas lazer haritalama, gelişmiş gezinme ve yoğun vakumlu emme ile birleştiğinde, lekesiz zeminleri her zamankinden daha kolay hale getirir. Tek yapmanız gereken onu ayarlamak ve yaşamaya devam etmek.

Tekrar tekrar paspaslayın. Otomatik olarak

290 ml’lik devasa bir su deposu. 65 m2’lik bir daireyi 3 defadan fazla veya 200 m2’lik bir evi tek seferde temizlemek için yeterlidir. Robot damlalarında kullanılan yepyeni ultra hassas peristaltik pompa ile 1500 saatin üzerinde kullanım için test edilmiştir. Şimdi her gün paspaslamak için yapmanız gereken tek şey depoyu doldurmak ve bir program ayarlamak.

Her damla kontrolünde.

Uygulamadan, her zemin tipi için doğru su akışını seçin, taş üzerinde düşük akışlı ve kirli mutfaklar için yüksek akışlı. Paspaslama başladığında, paspası ıslatmak için fazladan su pompalar. Küçük alanları temizliyorsanız, bulunduğu yerdeki suyu kapatır. Ve bittiğinde, mopun dock’a dönerken kurumaya başlamasına izin vererek suyu kapatır.

Halıları değil yerleri paspaslayın

Kimse halılarının paspaslanmasını istemez. Sanal paspassız bölgeler ve engeller ile buna bir son verin. Bunları halıların üzerine yerleştirin ve halı kaplı odaları kapatın, böylece endişelenmeden paspaslayabilirsiniz. Paspas ünitesini çıkarın ve paspassız engeller ortadan kalkarak S5 Max’in tüm evinizi süpürmesi için serbest bırakın. S5 Max’inizin nereye gideceğini tam olarak kontrol etmek için paspassız bölgeleri ve sanal engelleri kullanın.

Her seferinde bile temizlik

Diğer robotlarda depodaki su ağırlığıyla paspaslamak, zeminlerin düzgün bir şekilde temizlenemeyeceği anlamına gelir. Su kullanıldıkça kumaş daha zayıf bastırırı. S5 Max’in yaylı paspas, baştan sona 300 g ile bastırır. Böylece temizlenen son alan ilki kadar tazedir.

Toplam temizlik kontrolü

S5 Max, evinizin düzenini anlar. Lazer telemetre 300 rpm’de dönerek 360 ° alan taramalarını özel bir algoritma aracılığıyla gerçek zamanlı olarak gönderir. Bu verileri kullanarak,% 98 oranında doğru bir kat planı haritası oluşturur ve odaların nerede olduğunu bilir. Bununla, telefonunuza birkaç kolay dokunuşla bir oda, birçok oda veya tüm eviniz için temizlik planlayabilirsiniz.

Eviniz Sırayla Temizleyin

Yatak odalarınızın sabah ilk iş olarak temizlenmesini veya banyonuzun en son bir döngünün sonunda süpürmesini tercih ediyorsanız, bu kontrole sahipsiniz. Özelleştirilebilir oda sıralaması, robotunuza odalarınızın temizlenmesini istediğiniz tam sırayı söyleyebileceğiniz anlamına gelir.

Daha hızlı ve daha iyi

Güçlü bir 32-bit dört çekirdekli işlemci, S5 Max olağanüstü bir zeka seviyesine sahiptir. Bir odayı aptalca haritalandırmaz. Odanın şeklini anlar ve engellerin nerede olduğunu öğrenir. Bu bilgiyi, her oda için en verimli rotayı hesaplayarak, gezinme şeklini dönüştürmek için kullanır. 

Daha Fazla Kata Ulaşın

Çok seviyeli Haritalama sistemleri, bir evin farklı seviyelerini otomatik olarak tanımak için hassas LiDAR taramasını kullanır. Her katta bağımsız Gitmesiz Bölgeler, Görünmez Duvarlar ve Paspassız Bölgeler bulunabilir. Ve mevcut seviye otomatik olarak tanınır, böylece Roborock uygulamasını açmanıza gerek kalmaz.

Evinize duyarlı

S5 Max evinizde dock’tan çıktığında, onu çalışmaya bırakabilirsiniz. İvmeölçer, kilometre sayacı, kızıl ötesi, pusula, tampon ve odanızın hiper-doğru haritasını içeren bir dizi çevresel sensör, işini güvenli bir şekilde yürüttüğü anlamına gelir. Basamaklardan yuvarlanmayacak, tuzağa düşmeyecek veya duvarlarınıza çarpmayacak.

Yoğun ve sürekli emiş

Vakumunuzun emişi zayıfsa, topladığı kadar geride kalır. S5 Max’in içinde, hava akışını dikkatlice tasarlanmış yollardan geçiren, 15000 rpm’de dönen özel bir fan vardır. Oluşturduğu emiş, AA pilleri bile kaldıracak kadar güçlüdür. Sert zeminlerdeki toz engel değildir; halıya toprak da katlanmaz. Toz haznesi dolu olduğunda bile emiş gücü güçlü kalır.

Pil ömrü

3 saate yakın temizlik imkanı. 5200 mah pil kapasitesi

Akıllı doldurma

Ekstra büyük evlerde, S5 Max, pilini “temizliği bitirecek alanı temizleyecek kadar doldurabilir”.

Kolay bakım

S5 Max temizliğini % 100’de tutmak için parçaların bakımını hızlıca yapın veya değiştirin

Sesli yardım

Bir temizliği başlatmak ve durdurmak için ihtiyacınız olan tek şey sesiniz.